Prochoice Kedi ve Köpek Mamaları

Profesyonellerin Seçimi

Biz kimiz?

Prochoice, hayvan sevgisi ile bir araya gelmiş üç arkadaşın, 'Kendimizin yemeyeceği hiçbir şeyi hayvanlarımıza yedirmeyeceğiz' misyonu ile kuruldu. Bugün 150 kişi, 26 köpek ve 30 kedili kocaman bir aileyiz.

Tutkumuz, tabii ki dört ayaklı dostlarımız.Onların mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri, en önemli önceliğimiz.Kendimize her anlamda çok yakın hissettiğimiz dostlarımızın, yemek düşkünlüğü konusunda da bizden farklı olmadıklarına inanıyoruz.Doğal ve taze içerikler kullanarak hazırladığımız, iştah açıcı mamalarımızdan yerken, kedi ve köpekleriniz kendilerini birer gurme gibi hissedecek!

Mama seçimi konusunda, siz değerli evcil hayvan ebeveynlerinin ne kadar hassas olduğunu çok iyi biliyoruz.Mamaların hazırlanma sürecinde, kalite ve hijyen standartlarımızı en yüksekte tutuyoruz.Dostlarımızın ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek için, dünyanın dört bir yanından veteriner hekimler ve beslenme uzmanları ile birlikte çalışarak tariflerimizi hazırlıyor; en iyi kalitede malzemeler seçiyor ve en hızlı şekilde mamalarımızı servise hazır hale getiriyoruz.